Polityka informacyjna PGG

Polska Grupa Górnicza sp. z o.o. przyjęła do stosowania Politykę Informacyjną określającą standardy przekazywania interesariuszom informacji dotyczących działalności Spółki.


Polityka Informacyjna Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o.
kliknij, aby zobaczyć dokument w nowym oknie

Celem Polityki Informacyjnej Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. jest zwiększenie efektywności i zapewnienie przejrzystości procesu przekazywania informacji oraz kształtowanie właściwych relacji z interesariuszami, dla poprawy wizerunku Spółki jako wiarygodnego podmiotu dla otoczenia, jak również zapewnienie równego dostępu interesariuszom, w jednakowych okolicznościach, do rzetelnej i kompletnej informacji z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z przepisów obowiązującego prawa.

Kontakt ze Spółką zgodnie z Polityką Informacyjną Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o.:

  • Biuro Relacji Inwestorskich:
    Rafał Patyk
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 23 63,
    Stanisław Baran
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 23 87,
    Ewa Golus
    Główny Specjalista, tel. 32 757 23 66,
    Marek Kałka
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 23 67,
    Aurelia Kubica
    Główny Specjalista Koordynator, tel. 32 757 23 68,
    adres mailowy biura: relacje.inwestorskie@pgg.pl
     
  • Biuro Rachunkowości:
    Irena Hudy
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 21 71 i 32 716 12 60, adres mailowy: i.hudy@pgg.pl
    Grażyna Klyczka
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 22 75, adres mailowy: g.klyczka@pgg.pl
    Aleksandra Wundersee
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 27 82, adres mailowy: a.wundersee@pgg.pl
  • Biuro Administracji Personalnej:
    Marek Kwiatek
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 20 32,
    Roman Marmurowski
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 26 86,
    adres mailowy biura: dialog@pgg.pl
     
  • Biuro Public Relations i Komunikacji Wewnętrznej:
    Tomasz Głogowski
    Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura, tel. 32 757 22 78, 507 095 636, adres mailowy: t.glogowski@pgg.pl
    Elżbieta Gałuszka
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 20 13, adres mailowy: e.galuszka@pgg.pl
  • Biuro Skarbca:
    Bożena Machulec
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 22 95, adres mailowy: b.machulec@pgg.pl
    Krzysztof Biśta
    Główny Specjalista, tel. 32 757 20 56, adres mailowy: k.bista@pgg.pl
    Grzegorz Mirka
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 20 62, adres mailowy: g.mirka@pgg.pl
    Adam Palian
    Główny Specjalista, tel. 32 757 20 46, adres mailowy: a.palian@pgg.pl
    Alina Pojda
    Główny Specjalista, tel. 32 757 22 36, adres mailowy: a.pojda@pgg.pl
    Tomasz Polczyk
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 20 51, adres mailowy: t.polczyk@pgg.pl
    Joanna Rojek
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 22 83, adres mailowy: j.rojek@pgg.pl
    Magdalena Sobczyk
    Główny Specjalista Koordynator, tel. 32 757 20 67, adres mailowy: m.sobczyk@pgg.pl
    Mirosława Styczyńska
    Główny Specjalista, tel. 32 757 22 80, adres mailowy: m.styczynska@pgg.pl
    Ludmiła Szczurek
    Główny Specjalista, tel. 32 757 22 97, adres mailowy: l.szczurek@pgg.pl
  • Biuro Zakupów i Usług:
    Wiesław Zygmunt
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 26 84, adres mailowy: w.zygmunt@pgg.pl
    Piotr Matonóg
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 26 45, adres mailowy: p.matonog@pgg.pl
    Tomasz Płóciennik
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 21 47, adres mailowy: t.plociennik@pgg.pl
    Mariusz Szkatuła
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 22 76, adres mailowy: m.szkatula@pgg.pl
  • Biuro Marketingu i Analiz:
    Józef Pruchnicki
    Dyrektor Biura, tel. 32 757 21 50, adres mailowy: j.pruchnicki@pgg.pl
    Andrzej Pyka
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 22 18, adres mailowy: a.pyka@pgg.pl
    Krystyna Włodarczyk
    Kierownik Zespołu, tel. 32 757 23 93, adres mailowy: k.wlodarczyk@pgg.pl