17 czerwiec 2021

Bezpłatna nauka języków obcych dla wszystkich pracowników PGG S.A.

Każdy pracownik Polskiej Grupy Górniczej może od czerwca skorzystać z okazji na bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego. Zdalne kursy dostępne są na internetowej platformie eTutor, a lekcje na dowolnym poziomie zaawansowania można indywidualnie dostosować do potrzeb uczącego się.

Organizatorem nauki języków obcych wśród pracowników górniczej spółki jest Akademia PGG – projekt wyspecjalizowany w szkoleniach zawodowych i samokształceniu w firmie. Z kursów skorzystać można bezpłatnie od 10 czerwca do 10 października tego roku przez internetową platformę eTutor w ramach oferty dla firm pod hasłem „Tarcza Językowa 2.0”.

Platforma eTutor zawiera ponad 2 tys. interaktywnych lekcji na wszystkich poziomach znajomości języków angielskiego i niemieckiego, system tzw. inteligentnych powtórek, gry językowe, a nawet branżowe słowniki tematyczne (w tym także górniczy).

Na platformie znajdują się lekcje ogólne, biznesowe, moduł podróżniczy a także kursy specjalistyczne dla konkretnych działów w firmie (np. logistyka i transport). Usługa jest zintegrowana z multimedialnym słownikiem Diki.pl.

Dostęp do kursów językowych odbywa się przez Portal Pracownika PGG S.A., gdzie Akademia PGG zamieściła odpowiednie linki wraz z instrukcjami obsługi platformy językowej eTutor.