8 październik 2020

Nowy numer "Magazynu PGG"

Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce kolejny numer "Magazynu PGG". Tym razem wiodącym materiałem jest relacja z podpisania kluczowego dla przyszłości górnictwa porozumienia.

Zgodnie z porozumieniem górnicy mają gwarancję pracy do emerytury, urlopów pomostowych lub osłon. Ostatnia kopalnia w PGG S.A.ma zakończyć wydobycie w 2049 roku – przewiduje historyczne porozumienie, które po kilku dniach negocjacji podpisali w piątek 25 września w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach przedstawiciele rządu i Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego.

Dalsze szczegóły i treść dokumentu – w "Magazynie PGG".

W numerze także relacja z XV Pielgrzymki Biegowej do grobu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, ciekawy artykuł opisujący jak centrala Polskiej Grupy Górniczej S.A. przechodzi dynamiczny proces cyfryzacji. Wdrażane są nowoczesne rozwiązania informatyczne i organizacyjne przynoszące oszczędności finansowe i realne zmniejszenie zatrudnienia.

W numerze również interesujące reportaże z rowerowego rajdu wzdłuż Wisły oraz plenerowej wystawy fotograficznej w Austrii. Poza tym rozstrzygnięcie wakacyjnego konkursu fotograficznego i stałe rubryki oraz bogata oferta PGG Family.

 


numer 09 - październik 2020
pobierz pdf