5 lipiec 2023

Promocja "Drugie tyle węgla" przedłużona do końca lipca, nowe zachęty w e-sklepie PGG S.A.

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów, chcących skorzystać z trwającej od początku maja promocji "Drugie tyle węgla", która miała zakończyć się w czerwcu, Polska Grupa Górnicza S.A. postanowiła w piątek o przedłużeniu promocji o miesiąc, do 31 lipca 2023 r.

Przypomnijmy, że w ramach promocji "Drugie tyle węgla" w sklepie internetowym PGG S.A. kupić można w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla - pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t. Do promocji nie stosują się limity zakupowe i ograniczenia, można łączyć ją z innymi obniżkami cen w e-sklepie, np. z trwającą do końca lipca promocją na grube węgle rybnickie (w cenie 1100 zł/t). Także do końca lipca obowiązywać będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW).

Ale to jeszcze nie koniec zachęt dla klientów ogrzewających swoje domy i mieszkania węglem opałowym, którzy przezornie zechcą latem kupić w e-sklepie PGG S.A. zapas paliwa na sezon grzewczy.

Dodatkowo od poniedziałku 3 lipca 2023 r. obniżona zostanie cena sortymentu kostka z ruchu Ziemowit – produkt ten będzie kosztował 1370 zł/t, a zatem o sto złotych taniej od pozostałych węgli grubych w kopalniach Piast-Ziemowit, Staszic-Wujek, Mysłowice-Wesoła i Sośnica.

Od środy 5 lipca 2023 r. sklep internetowy PGG S.A. w ramach promocji "Drugie tyle węgla" umożliwi również opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta. W ten sposób kupujący nie będzie musiał dwukrotnie w krótkim czasie płacić za przewóz węgla ze składu pod swój adres (przypomnijmy, że taki dowóz jest usługą zamawianą w KDW na rynkowych zasadach poza e-sklepem PGG S.A. na życzenie klienta; nadal oczywiście możliwe będzie odebranie kupionego węgla bezpośrednio w składzie KDW).

- Strategia PGG S.A. radykalnie przemodelowała rynek w Polsce a zmiany są oczywiście korzystne dla klientów. Poszukiwany polski węgiel w cenie producenta jest dostępny dla klientów z całej Polski. Jest to możliwe dzięki zbudowaniu sieci KDW, dzięki temu rozwiązaniu również koszty transportu do najróżniejszych zakątków kraju we wszystkich województwach są najniższe z możliwych lub nawet zerowe, jak w ostatnich promocjach PGG S.A. Rzeczywiście nasza oferta i pomysł na dystrybucję stały się wyznacznikiem standardu obsługi klienta na rynkumówi Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Zgodnie z regulaminem przedłużona o miesiąc promocja "Drugie tyle węgla" dobiegnie końca o północy 31 lipca 2023 r. albo po wyczerpaniu przeznaczonego do promocji wolumenu 300 tys. t węgla.