12 lipiec 2021

Ekogroszek Karlik – teraz możesz kupić nawet 1 worek!

WYGODNIE ZAMÓWISZ

Ekogroszek, który można zamówić wygodnie i szybko w e-sklepie PGG, pakowany, z dostawą pod wskazany adres cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zamówienie można złożyć z każdego miejsca, o każdej porze, zaledwie kilkoma kliknięciami – wystarczy dostęp do Internetu.

Zatem nic w tym dziwnego, że e-sklep PGG notuje coraz większą ilość użytkowników i sprzedaż – jest rozwiązaniem, którego oczekują Klienci świadomi i wymagający, którzy:

- szanują swój czas i komfort – kupują online i wybierają ekogroszek pakowany - wygodny i bezpieczny do przechowywania, pozwalający utrzymać czystość w okolicy pieca i nie wymagający częstego uzupełniania w przypadku stosowania w kotłach automatycznych;

- cenią jakość – wiedzą, że dobry produkt idzie w parze z ceną, że im większa wartość opałowa, tym więcej ciepła na dłuższy czas, zwracają uwagę na poziom wilgoci, popiołu, spiekalność, kupują u znanych i pewnych sprzedawców, oczekują profesjonalnej obsługi;

- dbają o środowisko – wybierają produkty o większej wydajności niwelując zużywaną ilość i emisję zanieczyszczeń,

- w PGG dostają więcej! Zarejestruj się  w e-sklepie PGG a jako jeden z pierwszych dowiesz się o najniższych cenach, wyprzedażach czy kodach rabatowych korzystniejszych niż w ofercie ogólnodostępnej.


Teraz „więcej” oznacza także większą elastyczność sprzedaży. Nie trzeba już jednorazowo mierzyć się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych, problemem składowania, czy kosztami dostawy.

Teraz w e-sklepie PGG możesz kupić nawet 1 worek ekogroszku i odebrać po drodze – jeżeli przejeżdżasz w pobliżu poniższych składów:

- KWK Halemba, 41-706 Halemba, ul. Kłodnicka 54, godziny otwarcia: 6:00-14:00, tel. 32 718 32 01,

- KWK Sośnica, 44-103 Gliwice, Sośnica ul. Błonie 6, godziny otwarcia: 6:00-18:00, tel. 32 717 82 62,

- KWK Mysłowice-Wesoła, 41-408 Mysłowice-Wesoła, ul. Piastów Śląskich, Waga deputatowa, godziny otwarcia: 7:00-14:00, tel. 32 317 54 35,

- KWK Bolesław Śmiały, 43-173 Łaziska Górne, ul. Świętej Barbary 12, Magazyn B, godziny otwarcia: 7:00-13:00, tel. 32 717 56 35.


ŁATWO PRZEWIEZIESZ

Jeden, pięć, czy osiem worków ekogroszku zmieścisz nawet do bagażnika swojego samochodu. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz kupować co jakiś czas i odbierać wygodnie, kiedy chcesz, po drodze. Bez dodatkowych kosztów transportu!


BEZPIECZNIE PRZETESTUJESZ

Ekogroszek Karlik, dzięki wysokiej wartości opałowej zapewnia więcej ciepła na dłuższy czas.

Teraz możesz to sprawdzić - zamów kilka worków na www.sklep.pgg.pl z dostawą pod wskazany adres lub odbierz po drodze!