5 styczeń 2022

Już jest! Karolinka Ekogroszek z dodatkiem antysmogowym "Błękitny Plus". Powitajmy gorąco!

Od 10 stycznia 2022 r. rusza sprzedaż nowego produktu w e-sklepie PGG S.A. Karolinka Ekogroszek to kolejna, nowa pozycja w ofercie Polskiej Grupy Górniczej S.A., ale pierwsza tak wyjątkowa bo najbardziej przyjazna dla środowiska (spośród ekogroszków PGG S.A.). Gwarantuje 30% redukcji zanieczyszczeń, w tym pyłu PM 2.5 i PM 10, benzo(a)pirenu oraz WWA (silnie rakotwórczych, wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych). Efekt użytkowania widać już od razu w ograniczonej do minimum ilości dymu z komina.

Dzieje się tak za sprawą zastosowania w procesie produkcyjnym dodatku antysmogowego „Błękitny Plus”, który wytwarzany jest z polskiego węgla kamiennego poprzez odgazowanie. W ten sposób Karolinka Ekogroszek wpisuje się w działania na rzecz ochrony środowiska i staje się dostępnym, natychmiastowym rozwiązaniem problemu smogu.

Tym bardziej, że produkt można stosować niezależnie od klasy kotłów – zarówno w tych starej generacji, jak i najnowszych, automatycznych.

To nie wszystko. Karolinkę cechuje również:

wydajność – wysoka kalorycznośćzapewni dużo ciepła przy mniejszym zużyciu ekogroszku,

wygoda użytkowania – łatwy zapłon, stabilny proces spalania, czy mniejsza ilość popiołu zaoszczędzą czas, który zapewne można spożytkować w przyjemniejszy sposób niż w kotłowni.