24 marzec 2022

Zamów węgiel luzem na sklep.pgg.pl - najtaniej prosto od producenta: EKOGROSZEK KARLIK, PIEKLORZ, KOSTKA, ORZECH, MIAŁ...

WIĘKSZY WYBÓR WĘGLA W SKLEPIE INTERNETOWYM PGG S.A.

Do marca 2022 r. w e-sklepie PGG oferowany był pakowany Ekogroszek Pieklorz, Karlik, Karolinka, Retopal oraz Greenpal Ekomiał. Olbrzymi popyt na rynku spowodował, że linie produkcyjne PGG S.A osiągnęły maksimum możliwości,  a e-sklep PGG S.A. generował sprzedaż na niespotykaną dotąd skalę. Jednak to nadal za mało by zaspokoić zapotrzebowanie klientów. Tylko w dwóch pierwszych miesiącach 2022 r. e-sklep odwiedziło prawie 2300 % (!) więcej internautów niż rok wcześniej a liczba zamówień wzrosła w tym okresie o ok 500 %. Rok temu co dziesiąty użytkownik złożył zamówienie, obecnie udaje się to tylko jednej osobie na pięćdziesiąt, bo towar znika z e-sklepu w mgnieniu oka.

Ponadto każde realizowane zamówienie jest też większe – waga węgla w koszyku wzrosła o 27 %.

Dlatego teraz czas na luz - polski węgiel luzem: kostkę, orzech, miał, ekogroszek Pieklorz, ekogroszek Karlik…

 

WĘGIEL LUZEM TYLKO NA WŁASNY UŻYTEK

Zamówienie na węgiel luzem mogą zrealizować tylko indywidualni klienci (podając PESEL i adres gospodarstwa domowego, dla którego zamawiany jest węgiel) na własne potrzeby grzewcze. Kupiony węgiel nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego tzn. nie może być odsprzedany przez klienta kolejnemu klientowi. Można zamówić jednorazowo 5 ton jednego sortymentu (np. KOSTKA MARCEL) z jednego składu (np. KWK MARCEL) raz na 12 miesięcy licząc od dnia złożenia zamówienia w e-sklepie.

To wszystko po to, by dać szansę zakupu węgla większej ilości gospodarstw domowych po cenach producenta. Niestety tam gdzie niskie ceny, tam wielka kolejka. Proszę sobie wyobrazić sklep pełen ludzi, do którego już nikt więcej się nie zmieści – nasze serwery też mogą tego nie udźwignąć.

 

JAK ZAMÓWIĆ WĘGIEL LUZEM W SKLEPIE INTERNETOWYM PGG S.A.?

       ZAMÓW 5 TON

Zrób to bezpiecznie na sklep.pgg.pl i zapłać dopiero przy odbiorze towaru - zamów dokładnie 5 t jednego sortymentu z jednego składu (kopalni). Takie zamówienie jest możliwe dla jednego gospodarstwa domowego raz na 12 miesięcy. Stan magazynowy jest uzupełniany od pon. Do pt. o godz. 18:00.

       USTAL WARUNKI ODBIORU

Oczekuj na potwierdzenie przyjęcia Twojego zamówienia przez skład. Niezbędne informacje dotyczące statusu zamówienia otrzymasz na adres poczty elektronicznej lub nr telefonu.

       ZAŁATW TRANSPORT WE WŁASNYM ZAKRESIE

Skorzystaj z pojazdu własnego, pożyczonego lub usługi transportowej zleconej samodzielnie. Jednym pojazdem można odebrać węgiel w ramach kilku zamówień – umów się ze znajomymi i oszczędzaj!

       POTWIERDŹ WARUNKI ODBIORU

Potwierdź datę odbioru i przekaż dane kontaktowe kierowcy, który odbierze Twój towar (telefon, nr rejestracyjny pojazdu). Jak? Spokojnie – wiesz już, że wszystkie informacje dotyczące statusu zamówienia otrzymujesz na bieżąco na adres poczty elektronicznej lub nr telefonu.

       OCZEKUJ NA KOD ODBIORU

Zachowaj kod odbioru, który otrzymasz na adres poczty elektronicznej lub nr telefonu. Będzie niezbędny do odbioru towaru.

       ODBIERZ WĘGIEL I ZAPŁAĆ NA MIEJSCU

Odbierz węgiel osobiście lub za pośrednictwem kierowcy. Pamiętaj, że towar zostanie wydany po okazaniu kodu odbioru i zapłaceniu na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

       WYKORZYSTAJ WĘGIEL W SWOIM DOMU

Węgiel zakupiony w ramach Programu nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego i może być przeznaczony wyłącznie na potrzeby ogrzewania własnego gospodarstwa domowego.

 

Poznaj ofertę sklepu internetowego PGG S.A.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zamówienia węgla luzem