24 listopad 2022

Do PGG S.A. docierają fałszywe faktury od oszukanych klientów!

Polska Grupa Górnicza S.A. ostrzega Klientów sklepu internetowego przed oszustwami w sieci. Docierają do nas fałszywe faktury od oszukanych osób, na których bezprawnie zostało wykorzystane logo PGG S.A.
Apelujemy, aby dokładnie sprawdzać adres strony sklepu internetowego PGG S.A. przed zrobieniem zakupów, podaniem danych osobowych i dokonaniem wpłaty.

Prawidłowy adres naszej strony to https://sklep.pgg.pl/ Pamiętajmy, że grafika może być łudząco podobna, a nawet identyczna. Pamiętajmy, że fałszywy asortyment na fałszywej stronie może zupełnie wyglądać jak asortyment PGG S.A.
Klikając i kupując, możemy jednak nie tylko stracić pieniądze. Oszuści wyłudzają także nasze dane osobowe.

Dlatego kupując węgiel należy zwrócić uwagę na adres strony. Sprawdźmy czy z boku adresu strony znajduje się kłódka. To informacja o tym, że połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone
Znajdziemy tam informacje o certyfikacie Polskiej Grupy Górniczej.

Obecnie w naszym sklepie można nabyć węgiel konfekcjonowany oraz miały. Z uwagi na ogromne zainteresowanie towar jest dostępny w sesjach sprzedażowych o 16.00 i o godzinie 18.00 Obecnie nie sprzedajemy węgla luzem. Sesje miałowe są w poniedziałki, środy i piątki . Sesje węglowe są we wtorki i czwartki.
Zanim rozpoczniemy zakupy, sprawdźmy, czy mamy wpisany właściwy adres sklepu w przeglądarce. Prosimy o ostrożność w sieci!