27 maj 2024

Majowy numer "Magazynu PGG"

Majowy numer magazynu PGG rozpoczyna relacja z inauguracji XVI edycji kongresu gospodarczego z udziałem przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen oraz premiera RP Donalda Tuska. W otwarciu jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń biznesowych w Europie uczestniczyli także przedstawiciele zarządu Polskiej Grupy Górniczej S.A. z prezesem Leszkiem Pietraszkiem na czele.

Na kolejnych stronach periodyku opis sesji z udziałem prezesa PGG Leszka Pietraszka w ramach Kongresu Gospodarczego „Węgiel, system, bezpieczeństwo”.

W majowym Magazynie PGG wywiad z Beatą Piechą von Schagen, współautorką i koordynatorką wniosku do Sekretariatu Konwencji UNESCO o wpisanie Barbórki i tradycji górniczych na Listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości.

W numerze znajdziemy też informacje o najnowszych promocjach dotyczących zakupu węgla w sklepie internetowym PGG. Przeczytamy też o nowych agregatach kogeneracyjnych zasilanych metanem przy Ruchu Halemba PGG S.A., które wytwarzają prąd i ciepło na potrzeby kopalni i lokalnej ciepłowni.

W majowym Magazynie PGG relacja finału Festiwalu "Piosenki o Wolności" z obszerną fotorelacją z tego wydarzenia.

W ramach rubryki PGG Family tekst o bajkowym parku rozrywki w Inwałdzie oraz znana bajka o Pinokiu w śląskim wydaniu.

W gazecie także zdjęcia szybu Bojków kopalni Sośnica, który ma być zlikwidowany.

Pobierz Magazyn PGG