29 sierpień 2023

Fundacja Rodzin Górniczych zaprasza na koncert charytatywny w Filharmonii Śląskiej połączony z projekcją hologramów

Fundacja Rodzin Górniczych zaprasza wszystkich chętnych do wysłuchania koncertu charytatywnego w Filharmonii Śląskiej 23 września 2023 roku. Wystąpi Śląska Orkiestra Kameralna z repertuarem muzyki filmowej. Ozdobą wydarzenia będzie projekcja hologramów. Podczas koncertu zostaną zebrane pieniądze na rzecz bliskich osób poszkodowanych w górniczych wypadkach.

Projekcja hologramów to nowość w Filharmonii Śląskiej - połączenie doznań muzycznych z wizualnymi. W trakcie koncertu widzowie mogą podziwiać hologramy, wyświetlane na jedynym w Europie ekranie mgłowym.

Wejście na koncert charytatywny Fundacji Rodzin Górniczych 23 września 2023 roku w Filharmonii Śląskiej jest całkowicie bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze telefoniczne zapisy. Fundacja Rodzin Górniczych zbiera informacje od chętnych do 15 września pod numerami telefonów +48 508 181 546 lub 032 757-26-08

Początek koncertu o godzinie 16.00

Fundacja Rodzin Górniczych została założona w 1997 roku. Jest organizacją non-profit. Głównym celem Fundacji jest materialne wspieranie rodzin pozostałych po górnikach, którzy ponieśli śmierć w wyniku wypadków przy pracy, inwalidów górniczych i innych rodzin górniczych, znajdujących się z różnych powodów w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza będących w niedostatku lub potrzebujących doraźnego wsparcia.