17 listopad 2023

Sklep internetowy PGG S.A. po raz pierwszy w akcji Black Weeks

Wszyscy klienci sklepu internetowego Polskiej Grupy Górniczej S.A. mogą od poniedziałku 13 listopada 2023 r. kupić węgiel po obniżonych cenach. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych na ten sezon grzewczy przez dział sprzedaży PGG S.A. Wkrótce z okazji Black Weeks uruchomiony zostanie w e-sklepie specjalny kod, którego wpisanie przy zakupie przez internet obniży cenę węgla z PGG S.A. o kolejnych 200,- zł za każdą kupioną tonę.

Sklep internetowy PGG S.A. po raz pierwszy w historii zdecydował się na udział w akcji Black Weeks. Przygotowana dla Klientów propozycja jest niezwykle atrakcyjna. Warto podkreślić, że dla węgla nabywanego luzem w sklepie internetowym PGG S.A. koszt transportu z kopalni do składu KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla) w pobliżu domu klienta wciąż wliczony jest w cenę kupowanego opału (czyli zerowy z punktu widzenia odbiorcy).

Z porównań rynkowych wynika, że obecne ceny węgla opałowego w PGG S.A. są nawet o kilkaset złotych niższe od cen w składach prywatnych (uwzględniając przy tym węgiel importowany). Ekogroszki workowane i oferowane luzem potaniały w PGG S.A. o 200,- zł/t. W przypadku sortymentu kostka z kopalń Piast i Sośnica ceny spadły nawet o 270,- zł/t. Pozostałe węgle grube są o 100,- zł/t tańsze niż dotychczas.

Dodatkowo w wyniku udziału przez PGG S.A. w Black Weeks przez prawie trzy tygodnie (od poniedziałku 20 listopada do piątku 8 grudnia 2023 r.) klienci sklepu internetowego uzyskają przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści "PGG112023", który spowoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,- zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmie wszystkie towary dostępne w e-sklepie PGG S.A.
Ze szczegółowymi warunkami i zasadami obniżek będzie można zapoznać się w regulaminie umieszczonym na stronie www.sklep.pgg.pl.

E-sklep Polskiej Grupy Górniczej pozostaje największym w Polsce kanałem dystrybucji węgla opałowego do ogrzewania domów i mieszkań. Zapewnia wygodny i bezpieczny dla klientów dostęp w trybie 24/7 do poszukiwanego opału. Dzięki usługom firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla), liczącej już niemal 200 składów we wszystkich zakątkach kraju, klienci kupujący przez internet w PGG S.A. uzyskują gwarancję pochodzenia i wysokiej jakości polskiego węgla po bardzo atrakcyjnych cenach producenta a także cywilizowany standard obsługi przy ograniczeniu do minimum kosztów przewozu węgla z kopalni do składów ulokowanych jak najbliżej miejsca zamieszkania odbiorcy. Każdy ze składów KDW PGG S.A. zapewnia na miejscu pełne wsparcie klientom z problemem wykluczenia cyfrowego, którym z jakichkolwiek powodów trudno jest samodzielnie zarejestrować się w e-sklepie i przeprowadzić transakcję zakupu opału przez internet.