9 luty 2024

Orzech w workach big-bag od poniedziałku na półkach e-sklepu!

W najbliższy poniedziałek 12 lutego w ofercie sklepu internetowego PGG S.A. pojawi się nowy produkt, który ucieszy Klientów poszukujących grubszych, popularnych w Polsce sortymentów węgla opałowego.

Na półkach e-sklepu znajdziemy wysokiej jakości Orzech z kopalń Mysłowice-Wesoła i Jankowice. To opał węglowy o uziarnieniu 25-80 mm z gwarancją pochodzenia z polskich kopalń w bardzo atrakcyjnej cenie producenta.
Na uwagę zasługuje szczególnie wygodna forma zakupu – węgiel kupimy zapakowany w jednotonowe worki do łatwego transportu na paletach.

Orzech z PGG S.A. (oznaczany wśród węgli symbolem „O”) to jeden z grubych, popularnych w Polsce sortymentów węgla kamiennego. Charakteryzuje się jasnym i wysokim płomieniem oraz stosunkowo niską zawartością siarki, przez co jest bardziej przyjazny dla środowiska. Niski stosunek masy uzyskanego popiołu do początkowej masy węgla ogranicza częstotliwość czyszczenia pieca. Orzech jest uniwersalny, sprawdza się doskonale w niemal wszystkich kotłach zasypowych. Atrakcyjna cena, adekwatna do parametrów, skłania wielu nabywców ogrzewających gospodarstwa domowe tradycyjnym kotłem węglowym do wyboru właśnie tego produktu.