1 lipiec 2024

Ostatni miesiąc "Wiosennych Rabatów" w e-sklepie PGG S.A.!

​Lipiec to już ostatni miesiąc promocji "Wiosenne Rabaty 2024", w której od kwietnia kupić można wegiel opałowy w e-sklepie PGG S.A. z atrakcyjną zniżką. Rabat lipcowy pozwala zaoszczędzić 100 zł na każdej tonie opału kupionej w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej.

Warunkiem skorzystania z obniżki podczas zakupów jest wpisanie kodu rabatowego, który klienci znajdą na stronie głównej www.sklep.pgg.pl. Kod na ten miesiąc to "PGG202407" - jeśli użyjemy go zamawiając co najmniej dwie tony węgla, niezależnie od sortymentu, cena końcowa obniży się w lipcu o 100 zł za tonę.

Przypomnijmy, że w akcji promocyjnej "Wiosenne Rabaty 2024", która wystartowała 8 kwietnia i potrwa do końca lipca 2024 r., przyjęto zasadę "im szybciej, tym taniej". Największe rabaty zdobyli klienci, którzy na zakupy zdecydowali się w pierwszych tygodniach, wiosną, na początku akcji. Rabat w kwietniu i maju wynosił 200 zł/t, w czerwcu 150 zł/t, a udział w lipcu ciągle pozwala na upust 100 zł/t. 

Z każdego kodu rabatowego można skorzystać tylko raz w określonym terminie. Szczegółowe warunki i zasady promocji dostępne są w Regulaminie Promocji „Wiosenne Rabaty 2024” na stronie www.sklep.pgg.pl.